domy pod Sosnami, Porosły
domy pod Sosnami, Porosły

DOMY POD SOSNAMI to wyjątkowa inwestycja położona na skraju lasu w miejscowości Porosły, zaledwie jeden kilometr od granicy Białegostoku. W zamkniętej enklawie wybudowane zostaną 22 domy wolnostojące oraz w zabudowie bliźniaczej. Cały kompleks położony jest bezpośrednio przy drodze Porosły-Krupniki, z rewelacyjnym połączeniem z miastem. To idealna propozycja dla rodzin szukających własnego zacisza, a jednocześnie ceniących wygodny i szybki dojazd do szkoły czy pracy.

Wille Wygoda, ul. Trawiasta
Wille Wygoda, ul. Trawiasta

Ville Wygoda, to stylowe domy w zabudowie szeregowej, które wybudowane zostaną przy ul. Trawiastej. Kameralna zabudowa oraz elegancka architektura spełni oczekiwania osób poszukujących komfortu i spokoju. Na zamkniętym terenie wybudowanych zostanie szesnaście domów, położonych w dwóch zespołach, po osiem domów w szeregu. Przestrzenne, wygodne wnętrza dają ogromne możliwości aranżacji przestrzeni. Na dwóch kondygncjach rozmieszono trzy sypialnie, dwie łazienki oraz salon z aneksem kuchennym. Dodatkowo można poszerzyć tą przestrzeń o poddasze, idealnie nadające się do adaptacji. Wszystkie salony oraz ogrody usytuowano od południowej, słonecznej strony. Prestiżowa lokalizacja oraz wysoka jakość materiałów to największe atuty tej inwestycji

Bacieczki 73
Bacieczki 73

Inwestycja przy ul. Bacieczki 73 to zamknięta enklawa budynków położona w zaciszu osiedla Bacieczki. Wybudowane zostaną tam zarówno mieszkania w domach, domy wolnostojące jak i domy w zabudowie bliźniaczej. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów i zapewnić wygodę i komfort życia, do każdego mieszkania jak i domu oferujemy garaż GRATIS! Dodatkowo dla mieszkań na parterach wydzielony zostanie ogród, a mieszkania na piętrze korzystać będą mogły z wygodnego balkonu. Niewielka liczba lokali mieszkalnych (jedynie 16 sztuk) zapewni spokój i bezpieczeństwo. Domy wolnostojące i w zabudowie bliźniaczej (6 sztuk) zaprojektowano w taki sposób, aby zapewnić maksimum funkcjonalności.

ul. Słoneczna, Porosły
ul. Słoneczna, Porosły

Kameralny kompleks siedmiu domów wolnostojących położony w otoczeniu łąk i lasów. Ze względu na bliskość miasta, idealna lokalizacja dla rodzin ceniących spokój, a jednocześnie potrzebujących szybko dojechać do pracy czy szkoły. Architektura budynków ładnie wkomponowuje się w otoczenie.

Bacieczki 114
Bacieczki 114

Domy w zabudowie szeregowej wybudowne w dwóch zespołach budynków – łącznie 13 budynków. Położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych części osiedla Bacieczki. Klienci chwalą sobie lokalizację domów: zaledwie spacerkiem od sklepów, szkół, przedszkola i miejskich bulwarów. Przy tej inwestycji wybudowana została, wpólnie z miastem Białystok, również infrastruktura dojazdowa.

Bacieczki 103
Bacieczki 103

To nasza pierwsza inwestycja, w której zdecydowaliśmy się wybudować mieszkania w bliźniakch. I jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę! Swoje lokum znalazło tu 15 rodzin, dla których inwestycja ta to połączenie komfortu mieszkania z wygodą posiadania ogrodu bądź dużego tarsu.

Owocowa / Miętowa
Owocowa / Miętowa

Kontynuacja koncepcji budowy mieszkań w bliźniakach. Zmieniliśmy trochę architekturę, ale w dalszym ciągu priorytetem było stworzenie przestronnych mieszkań z garażami i ogrodami. Klienci cenią sobie szybki dostęp do całej rozbudowanej infrastruktury osiedla Bacieczki.

Choroszcz, ul Powstania Styczniowego 4A
Choroszcz, ul Powstania Styczniowego 4A

Pierwszy od kilkudziesięciu lat blok wielorodzinny w centrum Choroszczy. Postawiliśmy na nowoczesną architekturą która wpisuje się w zastałe otoczenie. W bloku powstało 21 mieszkań I dwa lokale użytkowe.