Moje ulubione
0
Moje ulubione
16.06.2023r. 

Co słychać w Porosłach?

Mamy dla was świeże wieści prosto z budowy inwestycji Berberys, która budzi coraz większe zainteresowanie wśród osób poszukujących nowych mieszkań. Cieszymy się, że możemy podzielić się z wami postępem prac na tym niezwykłym projekcie. Budowa idzie pełną parą i już teraz widać znaczące rezultaty. 
Jeśli zastanawiacie się nad zamieszkaniem w Berberysie, mamy dla was dobrą wiadomość – w ofercie znajdziecie jeszcze kilka wolnych mieszkań. 
PS. Twoje wymarzone mieszkanie zostało już sprzedane? Nie martw się, niebawem zaprezentujemy nowe budynki! Już teraz możesz zgłosić swoje zainteresowanie i poznać szczegóły u naszych doradców. 
Ekipa Inwestycji Berberys 
Zobacz Film
16.06.2023r. 

Co słychać w Porosłach?

Czytaj więcej
13.07.2023r.

Leśna Przystań

Czytaj więcej
Zostałeś zapisany do Newslettera
Dziękujemy!
Newsletter został aktywowany.
Zostałeś wypisany z listy Newslettera
Subskrypcja została anulowana.
Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje na temat korzystania przez Ciebie z naszej witryny naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym, którzy mogą łączyć je z innymi informacjami, które im przekazałeś lub które zebrali podczas korzystania z ich usług. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Możesz samodzielnie zarządzać zgodami, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.