Moje ulubione
0
Moje ulubione
Cieszymy się, że do nas zajrzałeś!
Niestety nie posiadamy ofert spełniających twoje kryteria.
Skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci w dopasowaniu idealnej oferty dla Ciebie


Urszula Zajączkowska

Opiekun Klienta

 


Magdalena Grzeszczuk

Opiekun KlientaJulita Litwin

Opiekun Klienta

Zakątek Sielachowskie

ZAKĄTEK SIELACHOWSKIE to kameralna inwestycja czterech domów w zabudowie bliźniaczej, położona w miejscowości Sielachowskie k. Białegostoku bezpośrednio przy urokliwym Rezerwacie Antoniuk. W każdym z domów przestrzeń została zaprojektowana tak, aby powierzchnia użytkowa około 130 m2, była funkcjonalna i stanowiła udogodnienie dla mieszkańców. W bryłach budynków znajdują się jednostanowiskowe garaże z bezpośrednim przejściem do części komunikacyjnej domu.

Dodatkowo przed bramami garażowymi zaprojektowane zostały miejsca parkingowe. Istotna rola światła dziennego jest wiodąca w projektach M Development, dlatego ogrody usytuowaliśmy od strony południowej, mając świadomość, jak naturalne światło pozytywnie wpływa na komfort i równowagę życia.

Zobacz inwestycje na mapie

Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas, napisz lub zadzwoń


Urszula Zajączkowska

Opiekun Klienta

 


Magdalena Grzeszczuk

Opiekun KlientaJulita Litwin

Opiekun Klienta

Zostałeś zapisany do Newslettera
Dziękujemy!
Newsletter został aktywowany.
Zostałeś wypisany z listy Newslettera
Subskrypcja została anulowana.
Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje na temat korzystania przez Ciebie z naszej witryny naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym, którzy mogą łączyć je z innymi informacjami, które im przekazałeś lub które zebrali podczas korzystania z ich usług. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Możesz samodzielnie zarządzać zgodami, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.