O firmie

M Development istnieje od 2015r.

Od tego czasu wybudowaliśmy już kilkaset różnego rodzaju nieruchomości – od domów wolnostojących, po lokale mieszkalne w budynkach wielorodzinnych.

Przy każdej inwestycji nasz cel jest jasny – nasze mieszkania mają być funkcjonalne, “skrojone na miarę “ wymagań naszych klientów.

Równie ważna jest strona estetyczna. Wszystkie osiedla projektujemy w dbałością o styl oraz zachowanie ciągłości z otaczającą zabudową. Wiemy, że tworzymy miejsce do życia, do wypoczynku, do wychowywania dzieci.

Pamiętamy o najmłodszych – staramy się wygospodarowywać przestrzeń na place zabaw. Dbamy także bezpieczeństwo- większość naszych inwestycji to osiedla zamknięte, dostępne tylko dla właścicieli.

Większość inwestycji lokalizujemy na obrzeżach miasta. To właśnie tam znajdujemy enklawy w których można znaleźć miejsce do odpoczynku po pełnym pracy dniu.

Znajdź swoje miejsce razem z nami! Nasze mieszkania to Twoje szczęście!

M Development to ludzie, dla których wieloletnie doświadczenie związane z branżą nieruchomości procentuje profesjonalnym przygotowaniem do swojej pracy.

M Development to inwestycje, w których setki osób odnalazło spokój i bezpieczeństwo domowego zacisza.

M Development to pasja budowania połączona z zapałem do tworzenia przestrzeni, w których funkcjonalność i estetyka zapewnia satysfakcję z miejsca w którym się żyje.