Moje ulubione
0
Moje ulubione

Zanim kupisz

Garderoba, duża sypialnia, zamknięta kuchnia, spiżarnia, wydzielone miejsce do pracy, otwarta przestrzeń – cech idealnego mieszkania czy domu jest tak dużo jak naszych Klientów. Przygotowując każdą nową realizację, sztab ludzi poświęca długie godziny na dopracowanie jak najbardziej funkcjonalnych i komfortowych rozwiązań w każdej nieruchomości. Mamy jednak świadomość, że nie jesteśmy w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom, dlatego wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, dajemy możliwość dopasowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb.

Szyjemy dom na miarę
Przestrzeń dopasowana do Twoich potrzeb

Aby proces komponowania wnętrza był dla Państwa jak najprzyjemniejszy, poniżej instrukcja zgłaszania zmian w kilku prostych krokach. Poniżej mogą Państwo zobaczyć schemat składania wniosku.
Krok 1

Wypełnij wniosek

Dokładnie uzupełnij wniosek. 
W punktach wypisz krótko czego mają dotyczyć zmiany. Załącz do wniosku rzuty lokalu, na których kolorem czerwonym naniesiesz zmiany, które chcesz wprowadzić. Pamiętaj, aby zmiany architektoniczne, elektryczne oraz sanitarne zaznaczyć na oddzielnych rzutach.
Wniosek do pobrania znajdziesz poniżej.
Krok 2

Złóż wniosek 

Wyślij swój wniosek.
Uzupełniony wniosek z załącznikami wyślij drogą mailową na adres: zmianylokatorskie@mdevelopment.pl. 
Krok 3

Weryfikacja wniosku

Teraz potrzebujemy czasu na weryfikację wniosku.
Czynność ta może trwać dłuższy okres, szczególnie jeżeli zmiany będą wymagały konsultacji z architektami oraz wykonawcami poszczególnych branż. W przypadku zatwierdzenia wniosku, kierownik budowy przedstawi wycenę wnioskowanych zmian.
Krok 4

Podejmij decyzję o wprowadzeniu zmian

Teraz jest Twój czas na zatwierdzenie kosztorysu. 
Swoją akceptację przedstawionej wyceny wyrazisz składając podpis na odwrocie wniosku, którego skan należy przesłać na adres zmianylokatorskie@mdevelopment.pl
Krok 5

Ureguluj płatność

Po otrzymaniu przez nas akceptacji kosztów wprowadzenia zmian, wystawimy Ci fakturę. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty, przystąpimy do realizacji zmian.
            Pamiętaj - na każde mieszkanie można złożyć maksymalnie dwa wnioski. 


Zyskaj czas dla siebie i swoich Bliskich

Pozwól, że wraz z ekspertem kredytowym przeprowadzimy Cię przez proces pozyskiwania Twojego kredytu. Wybór najlepszej oferty kredytowej na zakup wymarzonego domu lub mieszkania, to bardzo ważna decyzja. W związku z często wieloletnim okresem trwania kredytu oraz regularnym, comiesięcznym zobowiązaniem, warto dokonać świadomej decyzji i zdecydować się na produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb i możliwości.

Nasz Ekspert pomoże w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego, firmowego oraz gotówkowego, dzięki którym sfinansujesz zakup wymarzonej nieruchomości lub wykończysz swoje wymarzonego M.

Bardzo ważne - nasi Klienci mają zapewnioną bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu oferowaną przez Eksperta Finansowego współpracującego z firmą Notus Finanse SA., który wspiera cały proces i pomaga uzyskać atrakcyjne i korzystne warunki.

Eksperci kredytowi

Każdy Ekspert pracuje inaczej, my trzymamy się najwyższych standardów i zapewniamy:
·  porównanie ofert z minimum 14 banków, · porównanie rat równych i malejących,
·  propozycję planu na wcześniejszą spłatę kredytu,
·  pomoc w skompletowaniu dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku,
·  klarowny opis procesu kredytowania, krok po kroku,
·  rzetelne wyliczenie całościowych kosztów kredytu.
Zapytaj o szczegóły Napisz do nas

Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas, napisz lub zadzwoń

Adres

ul. Rynek Kościuszki 15B lok. 1
15-091 Białystok

Telefon

Zostałeś zapisany do Newslettera
Dziękujemy!
Newsletter został aktywowany.
Zostałeś wypisany z listy Newslettera
Subskrypcja została anulowana.
Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje na temat korzystania przez Ciebie z naszej witryny naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym, którzy mogą łączyć je z innymi informacjami, które im przekazałeś lub które zebrali podczas korzystania z ich usług. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Możesz samodzielnie zarządzać zgodami, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.