Moje ulubione
0
Moje ulubione

Zdolność kredytowa - co to jest i jak ją sprawdzić?

O tym, że odpowiednia zdolność kredytowa jest ważna, przekonała się każda osoba ubiegająca się o kredyt hipoteczny, pożyczkę gotówkową, leasing czy nawet kupno sprzętu na raty. To jeden z najważniejszych kryteriów uzyskania dodatkowych środków lub finansowania zakupów. Ale czym dokładnie jest zdolność kredytowa? Od czego zależy i jak sprawdzić zdolność kredytową? Odpowiedzi na te nurtujące pytania przedstawiamy w poniższym tekście.

Nowoczesny dom - czym się charakteryzuje, jakie ma cechy, jak go kupić?

Każdy dom rozpoczyna swoje istnienie od projektu. Najczęściej projekty nowoczesnych domów przykuwają uwagę prostą bryłą, bogatym przeszkleniem czy luksusowym wyposażeniem. Jednak cechy nowoczesnych budynków nie kończą się na zachwycającym wyglądzie. Tym, co najbardziej wyróżnia je, szczególnie na tle dawnego budownictwa, jest... funkcjonalność oraz przyjazność środowisku. Szukając projektu domu, który idealnie odpowie na potrzeby Twoje i Twoich bliskich, warto zatem zwracać uwagę na rozwiązania ułatwiające codzienne życie, a także redukujące koszty utrzymania oraz proekologiczne.

Dzielnice Białegostoku i okolice - gdzie warto zamieszkać, najbezpieczniejsze, najtańsze 

Szukając idealnego miejsca do życia w Białymstoku lub okolicach, stajesz przed sporym wyzwaniem. Samo miasto dzieli się na aż 29 różnych osiedli! Jak spośród ich wszystkich, a także licznych, malowniczych, okolicznych wsi i miasteczek wybrać to najlepsze? Aby nieco ułatwić Ci poszukiwania, przygotowaliśmy zestawienie, w którym omawiamy poszczególne dzielnice Białegostoku, a także przyglądamy się okolicom miasta. Sprawdźmy, gdzie są najtańsze mieszkania i gdzie jest najbezpieczniej!

Kredyt 2 procent - warunki, od kiedy, dla kogo, na co uważać

Rządowy program Bezpieczny kredyt 2 procent jest odpowiedzią na problemy Polaków związane z zaciąganiem kredytu hipotecznego na zakup pierwszego mieszkania. Jego założeniem są preferencyjne warunki uzyskiwania kredytu mieszkaniowego. A dokładniej – otrzymanie dopłaty do oprocentowania kredytu przez 10 lat, tak, by oprocentowanie stałe utrzymywało się na poziomie 2 procent. Co dokładnie warto wiedzieć na temat programu dopłat oraz zasad udzielenia Bezpiecznego kredytu?

Inflacja

Inflacja w Polsce nie jest zjawiskiem niespotykanym. To powszechny naturalny proces ekonomiczny, który właściwie zawsze ma miejsce w rozwijających się gospodarkach. Jeśli jednak jest zbyt wysoka, wówczas ujawniają się liczne problemy.

Rekuperacja na nasze dobre samopoczucie.

Na Podlasiu niewątpliwie mamy czyste powietrze. Otwarte okno zapewnia u nas więcej uśmiechu, niż w innych częściach Polski. Problemem otwartego okna jest jednak temperatura powietrza wpadająca do środka, zwłaszcza w okresach wysokich i niskich temperatur. Z pomocą przychodzi technologia, która wyręcza naturę – rozwiązaniem jest rekuperacja, która znajduje coraz więcej zwolenników. 

Fotowoltaika, czyli ze słońcem nam do twarzy.

Fotowoltaika w Polsce rozwija się niezwykle prężnie. Szczególnie w ciągu ostatnich lat. Nic dziwnego. Zalet instalacji jest całkiem sporo, a dodatkowym atutem jest możliwość korzystania z akumulowanej energii przez cały rok. Ale po kolei.

Pompa ciepła – cenne rady dla niezdecydowanych.

Pompa ciepła staje się coraz częstszym elementem naszego domowego krajobrazu. Głównie ze względu na jej użyteczność, bezobsługowość i oczywiście oszczędności. Zanim jednak zdecydujemy się na jej kupno, warto pamiętać o kilku cennych radach. 

Czy duże okna to znak naszych czasów?

Decydując się na nowe mieszkanie, jednym z priorytetów jest jego nasłonecznienie. Nikt z nas nie chce przecież mieszkać w ciemnym pomieszczeniu. Projektanci współpracujący z nami przy „Aura Apartamenty” w Choroszczy doskonale o tym wiedzieli — dzięki temu, okna stały się tam główną sceną do naszego życia. 
Zostałeś zapisany do Newslettera
Dziękujemy!
Newsletter został aktywowany.
Zostałeś wypisany z listy Newslettera
Subskrypcja została anulowana.
Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje na temat korzystania przez Ciebie z naszej witryny naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym, którzy mogą łączyć je z innymi informacjami, które im przekazałeś lub które zebrali podczas korzystania z ich usług. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Możesz samodzielnie zarządzać zgodami, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.