Moje ulubione
0
Moje ulubione

Inflacja

Inflacja w Polsce nie jest zjawiskiem niespotykanym. To powszechny naturalny proces ekonomiczny, który właściwie zawsze ma miejsce w rozwijających się gospodarkach. Jeśli jednak jest zbyt wysoka, wówczas ujawniają się liczne problemy.

Rekuperacja na nasze dobre samopoczucie.

Na Podlasiu niewątpliwie mamy czyste powietrze. Otwarte okno zapewnia u nas więcej uśmiechu, niż w innych częściach Polski. Problemem otwartego okna jest jednak temperatura powietrza wpadająca do środka, zwłaszcza w okresach wysokich i niskich temperatur. Z pomocą przychodzi technologia, która wyręcza naturę – rozwiązaniem jest rekuperacja, która znajduje coraz więcej zwolenników. 

Fotowoltaika, czyli ze słońcem nam do twarzy.

Fotowoltaika w Polsce rozwija się niezwykle prężnie. Szczególnie w ciągu ostatnich lat. Nic dziwnego. Zalet instalacji jest całkiem sporo, a dodatkowym atutem jest możliwość korzystania z akumulowanej energii przez cały rok. Ale po kolei.

Pompa ciepła – cenne rady dla niezdecydowanych.

Pompa ciepła staje się coraz częstszym elementem naszego domowego krajobrazu. Głównie ze względu na jej użyteczność, bezobsługowość i oczywiście oszczędności. Zanim jednak zdecydujemy się na jej kupno, warto pamiętać o kilku cennych radach. 

Czy duże okna to znak naszych czasów?

Decydując się na nowe mieszkanie, jednym z priorytetów jest jego nasłonecznienie. Nikt z nas nie chce przecież mieszkać w ciemnym pomieszczeniu. Projektanci współpracujący z nami przy „Aura Apartamenty” w Choroszczy doskonale o tym wiedzieli — dzięki temu, okna stały się tam główną sceną do naszego życia. 
Zostałeś zapisany do Newslettera
Dziękujemy!
Newsletter został aktywowany.
Zostałeś wypisany z listy Newslettera
Subskrypcja została anulowana.
Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje na temat korzystania przez Ciebie z naszej witryny naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym, którzy mogą łączyć je z innymi informacjami, które im przekazałeś lub które zebrali podczas korzystania z ich usług. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Możesz samodzielnie zarządzać zgodami, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.