Moje ulubione
0
Moje ulubione
09.01.2024r.

Zima w Porosłach

Mimo mroźnej zimy, u nas praca "wrze"! 
Pomimo wyzwań, jakie niesie zima, udało nam się wykorzystać jej magiczny klimat na naszą korzyść. Śnieg i mróz dodają naszym budynkom wyjątkowego charakteru, a błękitne niebo tworzy idealne tło dla nowoczesnych struktur. Z przyjemnością prezentujemy Państwu zdjęcia z inwestycji Domy Trio, które doskonale oddają zimową atmosferę panującą na miejscu. 

Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne etapy budowy. Jesteśmy przekonani, że nasze nowe domy staną się idealnym miejscem do życia dla wielu rodzin, tworząc ciepłą i przyjazną społeczność. Dziękujemy za zainteresowanie naszym projektem. Zapraszamy do śledzenia kolejnych aktualizacji! 
 Ekipa M Development
09.01.2024r.

Zima w Porosłach

Czytaj więcej
13.07.2023r.

Leśna Przystań

Czytaj więcej
Zostałeś zapisany do Newslettera
Dziękujemy!
Newsletter został aktywowany.
Zostałeś wypisany z listy Newslettera
Subskrypcja została anulowana.
Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje na temat korzystania przez Ciebie z naszej witryny naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym, którzy mogą łączyć je z innymi informacjami, które im przekazałeś lub które zebrali podczas korzystania z ich usług. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Możesz samodzielnie zarządzać zgodami, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.